MÖBLER / Skåp & hyllor / Ostskåp 14545191
nr 1454 5191
Ostskåp
längd: 101 cm, djup: 50 cm, höjd: 160 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:39:15
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr